Foreks Sinyallerinin Anlamları ve Kullanımı

Foreks sinyalleri piyasada yapılan işleme göre belirlenen ticaret sinyalleridir. Sinyaller yapılan işlemleri takip etmenizi kolaylaştırmaktadır.
Foreks sinyallerine sahip olma için izlenmesi gereken bir kaç yol bulunmaktadır. Bu sinyaller foreks şirketleri tarafından yatırımcıya sağlanabilmektedir. Sinyalleri kullanabilmek için özel hesap sahibi olmanız veya aracı kurumlardan satın almanız gerekmektedir.

Sinyal satın alırken dikkat etmeniz gereken bir nokta mevcut. Alacağınız sinyallerin doğru ve güvenilir sinyaller olması açısından güvenilir bir aracı kurumdan almalısınız. Yanlış sinyaller sizi yanlş yatırımlara ve işlemlere yönlendirebilir.

Sinyaller Nasıl Gelir?

Sinyalleri alacağınız kuruma göre değişmekle birlikte genellikle sinyaller şu şekilde size ulaştırılır:

SMS
e-posta
Telefonla (çevirimiçi alarm)

Anlaşma yaptığınız şirket size ek olarak farklı hizmetler de sunabilmektedir. Yaptığınız anlaşma dahilindeyse performans raporları da bu yollarla size ulaştırılacaktır. Sinyalleri alacağınız şirket sizlere büyük başarı oranından söz etse de yatırımlarınızı yaparken daha dikkatli ve ayrıntıcı inceleme yapmanızda fayda var.

Kaç Çeşit Foreks Sinyali Var?

Foreks sinyallerinin bir kaç çeşidi bulunmaktadır. Bunları üç gurup altında toplayabiliyoruz. Birincisi Genel ticaret sinyalleridir. Genel ticaret sinyallerinde foreks piyasalarındaki tüm alanları kapsayan sinyaller size ulaştırılmaktadır. Genel analizlerden bir çok metodun birleştirilmesinden elde edilen sonuçlar kulanılmaktadır.
İkincisi ticaret haberleşme sinyalleridir. Bu sinyaller hızlı işlem yapmayı kolaylaştıracak şekilde ayarlanmıştır. En hızlı şekilde doğru yere size yönlendirmeyi hedefler.
Üçüncü gurup ise teknik sinyaller gurubudur. Bu sinyaller size analislerin yaptığı analizler doğrultunda verilen sinyallersir.

Yorumlar

Parite Vitrini

...

Ekonomi Takvimi